O Nas

Bartosz Jastal Foto Grupa

Połaczyła nas przyjaźń oraz zamiłowanie do fotografowania ludzi. Tworzymy Foto Grupę już od 8 lat. Najczęściej sesje ślubne wykonujemy indywidualnie, na Wasze życzenie możemy także fotografować w duecie. W fotografii ślubnej na pierwszym miejscu stawiamy emocje. Staramy się łapać ulotne chwile i momenty, tak by jak najwierniej utrwalić Wasz szczególny dzień.
Mówi się, że dobra fotografia powinna przemawiać, mamy nadzieję, że nasze zdjęcia przemówią do każdego z Was.

Nasza specjalność to

No.1

Artystyczna fotografia
ślubna

Fotografujemy na terenie całej Polski, Europy i Świata, swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, że nie ma dla nas granic nie do pokonania. Nieszablonowy reportaż ślubny czy niebanalne sesje plenerowe to dla nas codzienność.

No.2

Artystyczna fotografia rodzinna i portretowa

W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług.

No.3

Sesje i Reportaże
Biznesowe

Wykonujemy także sesje biznesowe oraz fotografujemy korporacyjne eventy. Pracujemy zarówno w plenerze jak i wykonujemy sesje studyjne – posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne.

W ramach grupy fotograficznej współpracujemy z profesjonalną wizażystką -
po szczegóły zapraszamy na stronę: www.aniabulkowska.com

Bartosz Jastal

Fotografia jest moją pasją, sposobem patrzenia na świat i stylem życia. Od ponad 10 lat zajmuję się nią zawodowo. Poza ukończeniem Studiów Wyższych na Politechnice Śląskiej, ukończyłem również Europejską Akademię Fotografii w Warszawie (EAF).

Jestem członkiem najbardziej prestiżowych, międzynarodowych organizacji, skupiających najlepszych fotografów ślubnych na świecie: The Wedding Photojurnalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association (AGWPJA).

W ramach obu organizacji odniosłem wiele sukcesów – m. in.
- 3 fotograf na świecie w ramach AGWPJA – 2008
- 5 fotograf na świecie w ramach AGWPJA – 2010
- 6 fotograf na świecie w ramach WPJA – 2009
- 1 fotograf na świecie w ramach WPJA (Trash the Dress) – 2008

Osiągnięcia te, zawdzięczam m.in. temu, że w ramach konkursów organizowanych przez WPJA i AGWPJA w ciągu ostatnich kilku lat zostało nagrodzonych ponad 90 moich fotografii (zapraszam do działu Nagrody).
W swojej dotychczasowej karierze fotografowałem śluby w wielu krajach Europy i Świata m. in. w Hong Kongu, Japonii, USA, Maroku, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Grecji, Turcji, Włoszech, Francji, Norwegii itd.

Prowadziłem wykłady na branżowych konferencjach fotograficznych, m.in.
- w Rio de Janeiro w Brazylii (PHOTO ELITE 2014)
- w Wilingen w Niemczech (dla Niemieckiego Stowarzyszenia Fotografów Portretowych)
- w Rimini we Włoszech (dla Włoskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych)
- w Giethoorn w Holandii (dla Holenderskiego Stowarzyszenia Fotografów Zawodowych).

Byłem także jurorem w wielu międzynarodowych konkursach fotograficznych m. in w takich krajach jak Rosja, Brazylia, Niemcy i Włochy. Mam za sobą szereg wystaw indywidualnych jak i grupowych (m in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Bytomiu). Należę do elitarnego grona fotografów ślubnych skupionych w PSFS – Polskim Stowarzyszeniu Fotografów Ślubnych.

Portfolio Strona Bartka

Tomasz Knapik

Fotografią zajmuję się od 10 lat, wcześniej widziałem siebie raczej jako perkusistę i realizatora dźwięku. Bynajmniej nie zrezygnowałem z muzycznych pasji. To one pozwalają mi zobaczyć scenerię przyszłych fotografii: kompozycję, grę światła i cienia, a przede wszystkim ludzi – ich emocje widoczne w zakamarkach oczu lub czułym geście. Fascynuje mnie zarówno obraz jak i dźwięk. Połączeniem tych dwóch dziedzin jest film, którym od niedawna się zajmuję.
Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny, ale nie pracuję w zawodzie (dla Waszego zdrowia ;)). Swój warsztat fotograficzny szlifowałem pod pilnym okiem Bartka Jastala, to w głównej mierze dzięki niemu fotografia stała się moją pracą. Moje fotograficzne poszukiwania zostały nagrodzone między innymi w konkursach The Wedding Photojurnalist Association (WPJA) oraz na międzynarodowym konkursie fotografii studenckiej Discovery Europe.

Posiadam aktualny certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych gwarantujący wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług - zobacz certyfikat

Cały czas rozwijam swoje pasje ucząc się gry na instrumentach oraz zgłębiając tajniki sztuki operatorskiej i montażu filmowego. Prywatnie w wolnych chwilach uwielbiam odkrywać nową muzykę – jest dla mnie nieustającym źródłem inspiracji.

Portfolio Strona Tomasza

Sprawdź dostępne terminy naszych fotografów.

Kontakt

Referencje

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne

Czasem tak bywa, że człowiek coś robi nie będąc pewnym efektu… Powiemy szczerze – tak właśnie było podczas naszych sesji w plenerze. Mieliśmy robić swoje, być naturalni, robić co nam do głowy wpadało. No i owszem, bawiliśmy się świetnie, ale jakoś nie do końca wierzyliśmy, że jesteśmy jakimkolwiek materiałem na zdjęcia… A potem? Kiedy wróciliśmy z podróży poślubnej, zobaczyliśmy jedno jedyne nasze zdjęcie, które nasz tata „wydębił” od fotografa (a raczej powinienem napisać Fotografa) podczas naszej nieobecności. I dech nam w piersiach zaparło… My to? I wszystko wokół nas rzeczywiście nas otaczało? Kiedy zobaczyliśmy wreszcie komplet zdjęć – zapierania tchu było więcej :). I to nie tylko przy zdjęciach „plenerowych”, ale i „kościelnych”. No i komukolwiek pokazujemy nasze zdjęcia (a raczej przed kimkolwiek chwalimy się nimi), powtarza to samo: „śliczne”, „przecudne”, „niepowtarzalne”, „maaaaaan – niesamowite!” Jednak gdybyśmy mieli raz jeszcze się pobierać, nie zdecydowalibyśmy się na Bartka w kościele i w plenerze. Wzięlibyśmy go jeszcze na przygotowania, i na zabawę :)”

Kasia i Jacek

Zaproszenie Tomasza do współpracy podczas naszego ślubu było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć. Profesjonalista w każdym calu – niewidoczny podczas pracy, za to jej efekty powalają! Tomek udziela dobrych rad, ale się nie narzuca, widzi wszystko, co się dzieje wokół i zatrzymuje na zdjęciach te najpiękniejsze chwile. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę w postaci ślubnych zdjęć oraz mieliśmy okazję poznać człowieka pełnego pasji i talentu. Serdecznie polecamy!

Ania i Michał

Z góry uprzedzamy, że opinia nasza, choć na pewno trochę subiektywna, w dużej mierze ma solidne podstawy być obiektywną, gdyż w większości bazującą na zdaniu ludzi oglądających nasze zdjęcia. Każdy zresztą może sobie wyrobić własne zdanie na ten temat oglądając prace Bartka. Po pierwsze ma On to czego brakuje większości fotografów ślubnych… pasję. Nie robi tego tylko dla pieniędzy. Fotografia to jego żywioł i to widać na każdym kroku. W połączeniu z talentem i ciągłym dążeniem do doskonałości, stanowi to mieszankę iście wybuchową. Pełen profesjonalizm. A potwierdzeniem tego jest fakt, że wszyscy oglądający zdjęcia byli i cały czas są zachwyceni. Większość nawet twierdzi, że pierwszy raz widzą takie świetne zdjęcia ślubne. Jeden z naszych znajomych stwierdził, że wyglądają jak robione na konkurs fotograficzny :). Przede wszystkim jednak Bartek jest przesympatycznym młodym człowiekiem, z którym można spędzić naprawdę miło czas. Aż żal było się rozstawać. Długo szukaliśmy fotografa ślubnego i nie mogliśmy się zdecydować, ale kiedy znaleźliśmy Bartka wiedzieliśmy, że to oni I nie zawiedliśmy się. To był przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Beata i Artur, Milanówek

Tomasz to najlepszy fotograf z jakim miałam okazję pracować!  Cechuje go pełen profesjonalizm. Pomimo, że zupełnie nie mieliśmy pomysłu na to jak miałby wyglądać nasz plener, dzięki kreatywności Tomka zdjęcia wyszły nieziemskie! Jeśli kiedykolwiek będę miała potrzebę skorzystać z usług fotografa z całą pewnością ponownie wybiorę Tomka! Gorąco polecam!

Patrycja i Kuba

Zdjęcia można pooglądać na stronie i samemu ocenić…w naszym mniemaniu przy wybieraniu fotografa na ślub był najlepszy. I mieliśmy rację, zdjęcia są super, atmosfera w trakcie sesji genialna. Kontakt z nim rewelacyjny, co więcej – można być sobą i to właśnie zostaje przelane na papier. To co o zdjęciach powiedziała koleżanka: He is really talented and I showed photos to my friends and they all said that this photos are special. Polecamy!!!

Asia i Andrzej, Chorzów

Zdecydowaliśmy się na wybór Tomka, ponieważ spodobało nam się jego kreatywne i artystyczne spojrzenie na fotografię ślubną. Trzeba być niezwykle utalentowanym, by pokazać charakter oraz uczucie łączące dwoje ludzi w kilku ujęciach, tak jak to zrobił Tomek. Poza tym jest niezwykle sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, więc jego obecność jako fotografa w ogóle nie krępuje ludzi, wręcz odwrotnie, ponieważ potrafi stworzyć atmosferę w której ludzie są całkowicie sobą. A to pozwala mu uchwycić niepowtarzalne chwile i dzięki temu my mamy wspaniałą pamiątkę z naszego wielkiego dnia. Jeśli tylko spodobało Wam się portfolio Tomka Knapika, polecamy współpracę z nim z całego serca!!

Tselmen i Łukasz

Bartek jest świetnym fotografem, posiada niezwykłą umiejętność uchwycenia najpiękniejszych i ulotnych momentów, dzięki czemu zdjęcia są oryginalne i piękne. Nasza rodzina i przyjaciele byli zachwyceni! Oprócz albumu otrzymaliśmy również zdjęcia w formie elektronicznej, które mogliśmy przesłać naszym gościom – z czego byli bardzo zadowoleni. Ten ślubny album jest dla nas najwspanialszą pamiątka na całe życie. Cieszymy się, że Ci zaufaliśmy. Masz artystyczną duszę. Dziękujemy!

Ula i Radek, Warszawa

Uwieczniając dzień naszego ślubu, Tomek podarował nam najpiękniejszy prezent. Nie planowaliśmy powierzać tego zadania profesjonalnemu fotografowi, ale znajomi pokazali nam swój album sygnowany przez „Jastal Photo Group” i wszystkie nasze stereotypy na temat sztucznych, upozowanych, pretensjonalnych zdjęć ślubnych zwyczajnie prysły. Tomek oczarował nas od pierwszej chwili. Towarzyszył nam zarówno w czasie ceremonii jak i podczas przyjęcia dla rodziny w sposób dyskretny i bardzo profesjonalny.

Czuliśmy się przy nim bardzo naturalnie i tak, jakbyśmy znali się od lat. A zdjęcia… no cóż… magiczne, fantastyczne, wzruszające, prawdziwe. Nie mogliśmy lepiej trafić!

Anna i Bartłomiej

…Nareszcie mogę się rozpisać…zdjęcia Bartka znam od zeszłego roku, stosunkowo niedługo, ale wystarczyło żeby się nimi zauroczyć…jak się dowiedziałam, że ma wolny termin w dniu naszego ślubu, to chciałam podskoczyć do sufitu…oglądałam jego zdjęcia, czytałam rekomendacje i nie mogłam się doczekać dnia kiedy zobaczę nasze zdjęcia….i musze powiedzieć, że te wszystkie rekomendacje są jak najbardziej trafne i szczere…praca z Bartkiem to czysta przyjemność, i poza tym, że jest mistrzem i artysta w swym fachu to jeszcze jest otwartym, wesołym facetem, wiec czegóż chcieć więcej? Na sesji można czuć się swobodnie….my i w dniu wesela i w dniu pleneru czuliśmy się aż za bardzo swobodnie, dlatego myślałam, ze zdjęcia będą totalnie chaotyczne, i oglądając zdjęcia innych par odnosiłam wrażenie że każde zdjęcie jest przemyślane, odpowiednio pozowane i pstryk…i rzeczywiście było to tylko i wyłącznie wrażenie, ponieważ Bartek potrafi idealnie uchwycić chwile….czyli to, co jest najcenniejsze!!!! My tylko cieszyliśmy się dniem, a ON robił swoje!!! Super!!!

Monika i Marcin, Dabrowa Górnicza

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia – wszyscy są zachwyceni, gdy oglądają fotografie z naszego ślubu, a my widzimy nie tylko piękne obrazy, ale zaklęte w nich emocje i uczucia, których nie da się wyrazić słowami. Jest to dla nas najpiękniejsza pamiątka z tego Najważniejszego Dnia, do której ciągle wracamy i zapewne będziemy wracać przez całe życie. A na marginesie – współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność i duży powód do uśmiechu! Na pewno będziemy polecać tego piekielnie zdolnego, a zarazem niezwykle skromnego i sympatycznego fotografa.

Ola i Kamil

Praca z Bartkiem była czymś niezwykłym. Jest on profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Z jednej strony pozostawał niezauważony, a z drugiej ma każdym kroku dodawał otuchy. Zdjęcia są niepowtarzalne – jedyne w swoim rodzaju. Tak jak ich Autor. Będziemy za niego wdzięczni do końca.

Ania i Jurek, Częstochowa

Tomek Knapik był naszym fotografem w dniu ślubu. Zdjęcia są przepiękne! Podobają się nie tylko Nam, ale też wszystkim, którzy je oglądają:) Dzięki wybranej usłudze robienia zdjęć w formie reportażu, nie musieliśmy zamawiać dodatkowo kamerzysty, ponieważ nie bardzo lubimy takie ślubne filmy. Zdjęcia oddają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas przygotowań, ślubu, życzeń, wesela oraz pleneru. Są wyjątkowe, wyraziste i oryginalne, będą stanowiły pamiątkę na całe życie! Często do nich wracamy. Gorąco polecamy Tomka jako fotografa ślubnego.

Ania i Dominik

Bardzo dobrze trafiliśmy. Bartek jest szalenie profesjonalny – przed uroczystością długo rozmawiał z nami o naszych oczekiwaniach, dzięki czemu wiadomo było jak ma wyglądać cały dzień pracy i mieliśmy z pewnością o jeden stres mniej. Sesja zaczęła się od fotografowania przygotowań – właśnie one oddały niezwykle dużo z charakteru tego dnia i należą do naszych ulubionych. Ola twierdzi, że fotograf był przesympatyczny i praca z nim to sama przyjemność 🙂 Będąc cały czas w centrum uwagi, doceniła dyskrecję – prawie nie zauważała obecności fotografa, a mimo to na zdjęciach znalazły się wszystkie momenty, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Na naszym ślubie nie było kamerzysty, ale każda chwila, o której mogliśmy pomyśleć, że powinna znaleźć się w ślubnym albumie została uwieczniona na fotografiach. Same zdjęcia są niesamowite – zachwyciły nie tylko nas, ale także rodzinę i wszystkich znajomych. Bartek z wielką dbałością dopieszcza każde ujęcie. Kiedy trzeba, zleci nawet gościom sypanie ryżu we właściwy sposób, żeby uzyskać fajny efekt:) Każde zdjęcie jest dopracowane pod względem technicznym – dobrze skadrowane, z dobrym światłem, z wykorzystaniem wszystkich zastanych elementów, które mogą je uczynić na swój sposób oryginalnym. Braliśmy ślub tylko raz, ale oglądaliśmy zdjęcia innych fotografików i z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że to absolutna czołówka fotografii ślubnej w Polsce! Niektórzy oferują więcej zdjęć, produkując ich tysiące podczas jednej sesji, ale są one zdecydowanie słabszej jakości – z Bartkiem każde zdjęcie jest udane.

Ola i Kuba, Częstochowa

Zdjęcia z naszego ślubu są doskonałe, bardzo naturalne, z klimatem, po prostu zrobione przez profesjonalistę. Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia. Serdecznie polecamy współprace z panem Tomkiem, ponieważ jest on świetnym fotografem. Potrafi wspaniale uwiecznić na zdjęciach ten najważniejszy dzień w życiu, jakim jest wesele. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem fotografa z całego serca polecamy pana Tomasza Knapika.

Gosia i Michał

Dostaliśmy od Bartka najpiękniejszy prezent ślubny zdjęcia, w których uchwycono chwilę, moment. Nie zdawaliśmy sobie nawet sprawy, jak doskonale zdjęcia mogą opisać dzień naszego ślubu. Nie ma żadnego zbędnego ujęcia, wszystko jest przemyślane i oddaje emocje towarzyszące przygotowaniom i samej uroczystości. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że każdy kto ogląda nasze zdjęcia ślubne nie może wyjść z podziwu i bierze namiary na fotografa. A my polecamy Bartka wszystkim, którzy chcą w wyjątkowy sposób uwiecznić ten niezapomniany dzień.

Ania i Marek, Kraków

Mówi sie iż ”Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc slow” i tak właśnie jest w przypadku zdjęć Tomka. Najpiękniejszymi słowami nie potrafilibyśmy tak cudownie i magicznie opowiedzieć naszej ślubnej historii jak zrobił to Tomek, ”chwytając” tak piękne, a jakże ulotne chwile, zachowując przy tym niepowtarzalną magię momentu…

Serdecznie polecamy współpracę z Tomkiem wszystkim tym, którzy pragną, aby ich zdjęcia ślubne były ponadczasowe i w pełni oddające nastrój i atmosferę.

Marzena i Sebastian

Kilka słów które mają służyć jako rekomendacja zdjęć Bartosza na pewno nie oddadzą jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za uwiecznienie tak ważnej chwili w naszym życiu. Pomimo wszystko spróbujemy: Dziękujemy Ci Za wyjątkowe chwile „zaklęte” już na zawsze w zrobionych przez Was zdjęciach, za ukochane twarze, które uchwyciłeś aparatem oraz za łzy wzruszenia, które pojawiły się kiedy pierwszy raz oglądaliśmy efekt Twojej pracy”. Każdemu kto zapyta powiemy, ze Bartek to wspaniały artysta, a przede wszystkim cudowny człowiek, którym zawsze powierzymy uwiecznianie najpiękniejszych chwil w naszej „nowo powstałej” rodzinie 🙂 wiemy, wiemy, sam miód ale szczery :-):-):-)

Pozdrawiamy ciepło.

Basia i Borys, Boronów

Pasja, pomysłowość, zacięcie paparazzi, profesjonalizm i… wielka torba mieszcząca 10 obiektywów 🙂 Tak w skrócie można opisać Jastal team. Co do zdjęć – magiczne i pełne emocji. Obejrzyjcie galerie – słowa są zbędne.

Dziękujemy za piękne zdjęcia.

Kasia i Robert

Nasz ślub odbył w Katowicach. Pan Bartosz zgromadził tak wiele pięknych chwil z tego jedynego i najszczęśliwszego dnia naszego życia, że aż trudno o tym opowiadać. Żadne słowa nie wyrażą jak jesteśmy mu wdzięczni. Oprócz pełnej profesjonalności jest sympatycznym człowiekiem. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest zawodowcem w każdym calu na ceremonii w ogóle go nie widać a efekty jego pracy są na prawdę przegenialne. Tak właśnie powinna wyglądać profesjonalna obsługa. Zdjęcia do tej pory przywracają wiele wspomnień i radości które towarzyszyły naszemu świętu. Naprawdę bardzo serdecznie polecamy Pana Bartosza, gdyż jego talent połączony jest z zawodowstwem co widać na zdjęciach. A więc jeżeli chcecie aby zdjęcia na zawsze zapierały dech w piersiach to bez wahania decydujcie się właśnie na niego od nas Dostaje 100000……..pkt”.

Ola i Paweł, Katowice

Z Tomkiem mieliśmy przyjemność współpracować w czerwcu. Dostaliśmy jego namiary od znajomych, co naszym zdaniem dobrze o nim świadczy – bo jeśli ktoś dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę zawsze miło poleca się taką osobę innym. Wystarczyło jedno spotkanie przed ślubem, na którym omówiliśmy wszystkie szczegóły naszej współpracy. Tomek przedstawił nam swoją ofertę i propozycje, ale też był otwarty na nasze sugestie – dlatego szybko udało nam się ustalić czego od siebie oczekujemy. W efekcie końcowym otrzymaliśmy zdjęcia i piękny album w umówionym wcześniej terminie. Bardzo dobrze wspominam i polecam.

Aneta i Przemek

Naszym założeniem było: obojętnie jaki film ze ślubu, ale za to piękne zdjęcia, na których nie będziemy oszczędzać. Gdy trafiliśmy na stronę Bartka, od razu zdecydowaliśmy się zadzwonić. I nie żałujemy, gdyż otrzymaliśmy zachwycające, cudne fotografie. W dodatku za dobrą cenę i robione w przesympatycznej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a nasza Rodzina i Przyjaciele jednogłośnie stwierdzili, że piękniejszych zdjęć nigdy nie widzieli. Fotografie są jak z bajki, więc jak tu nie wierzyć w zaczarowaną rzeczywistość?:) Gorąco polecamy!

Monika i Marcin, Lubliniec

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia Bartosza na stronie od razu wiedzieliśmy, że również nam będzie robił zdjęcia z naszego ślubu. Takich zdjęć jeszcze nigdy nie widzieliśmy nasi znajomi nie mogą się nadziwić ze jesteśmy tacy naturalni. Plener zdjęciowy był strasznie zabawny, ponieważ spacerowaliśmy w tych super ślubnych ciuchach po parku i co chwilę każdy z nas miał jakiś pomysł na ujęcie, czuliśmy się bardzo naturalnie i swobodnie i tak też wyszły zdjęcia. Bardzo odpowiadało nam to, ze Bartosz po prostu robił zdjęcia cały czas, czasami mówił Nam o swoich przemyśleniach i korzystaliśmy z Nich. Najważniejsze jednak jest to, że powróciliśmy wspomnieniami do dnia naszego ślubu i czuliśmy się tak jakbyśmy dosłownie przed minutą brali ślub. Plener polecamy zrobić w innym dniu niż sam ślub, ponieważ wymaga to wiele czasu (ok.3 godzin).W każdym razie polecamy!!!!! i pozdrawiamy wszystkich nowożeńców i naszego guru Bartka.

Asia i Grzegorz, Świerklaniec

Miałam wielkie szczęście, że odnalazłam Bartka wśród wielu ofert fotografów na Internecie. Ponieważ mieszkam na stale w Irlandii, nie mogłam spotkać się z Bartkiem wcześniej i trochę się denerwowałam, jak nasza współpraca się ułoży. Bartek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zdjęcia zrobione przez niego są tak prześliczne, że uśmiecham się za każdym razem kiedy na nie patrzę! Bartek jest nie tylko cudownym fotografem-artysta, ale także bardzo przemiłym człowiekiem. Nienagannie ubrany wtapiał się w tło i przez większość dnia nie byłam świadoma, że wykonuję mnie i mojemu mężowi zdjęcia! Dostaliśmy płytkę ze zdjęciami, wszystkie tak przepiękne, że bardzo trudno było nam wybrać te do wywołania! Polecam wiec Bartka całym moim sercem. Wszyscy, którym pokazuje nasze zdjęcia ślubne tez się nimi zachwycają! Ja sama na pewno skorzystam z usług Bartka ponownie, jeśli jakaś ważna okazja się nadarzy.

Gosia i John, Sosnowiec

Tak jak dla każdej innej Młodej Pary tak i dla nas rzeczą bardzo istotną było „uwiecznienie” najważniejszego dnia w naszym życiu. Mieliśmy to szczęście, że Pan Bartosz fotografował nasz ślub i wesele. To dzięki jego talentowi nasze ślubne zdjęcia nie są tylko kawałkiem papieru, ale tętniącą życiem relacją z wydarzeń tamtego dnia. Bardzo miło i ciepło wspominamy tą współpracę, a jej efektem jesteśmy zachwyceni. Panu Bartoszowi jeszcze raz dziękujemy, a wszystkim innym poszukującym profesjonalisty bardzo, bardzo gorąco polecamy!

Agnieszka i Paweł, Sosnowiec

Wobec naszych zdjęć ślubnych nikt nie pozostał obojętny. Cudownie oddają nastrój chwil, jest na nich wszystko to co warte zapamiętania z tej uroczystości. Przeczytaliśmy i usłyszeliśmy mnóstwo słów zachwytu. Niech one będą najlepszą rekomendacją: „Piękne zdjęcia! cudowne ujęcia! „Zdjęcia są super. Naprawdę zupełnie inne od większości, nie przesłodzone…a takie subtelne, ładne…” Ależ macie piękne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po prostu szok!!!!Mieliście świetnego fotografa! Gratuluje!” „Bardzo proszę ładnie o kontakt do fotografa…rewelacja…100% fachowości. Naprawdę rewelacja zdjęcia.”

Ania i Wojtek, Katowice

Pełny pozytywnej energii, sympatyczny, uśmiechnięty, dyskretny z pasją i ogromnym talentem profesjonalista. Potrafi wyczarować zdjęcia, które urzekają wszystkich, są przepiękne, wręcz magiczne. Bartek to naprawdę najlepszy fotograf i Ci z Was którzy go wybiorą na pewno będą zachwyceni i zadowoleni w 200%. My spędziliśmy z nim tylko parę godzin ponieważ braliśmy ślub cywilny ale i tak mamy go już „zaklepanego” na nasz ślub kościelny w przyszłym roku bo nie wyobrażamy sobie żeby zdjęcia mógł robić ktoś inny! Ktoś może powiedzieć, że ślub cywilny nie ma tyle uroku co ślub kościelny, jest krótki, trwa 5 minut, goście, których z reguły nie zaprasza się dużo bo w Urzędzie nie ma tyle miejsca co w kościele, składają życzenia i generalnie impreza się kończy. Tak to wygląda w rzeczywistości ale na zdjęciach Bartka nasz ślub jest niesamowicie piękny, impreza wspaniała a zdjęcia z pleneru magiczne. My przede wszystkim świetnie się bawiliśmy (mamy nadzieję że on z nami też;)). Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, wygłupialiśmy a on w tym czasie potrafił wychwycić takie momenty, gesty, spojrzenia, że zdjęcia w cudowny sposób wyrażają właśnie tą jedną, jedyną, niepowtarzalną, ulotną chwilę. Zdjęcia są takie jak sobie wyobrażaliśmy a nawet lepsze! Nie da się w paru słowach przekazać tych wszystkich pozytywnych i niesamowitych wspomnień. Z Bartkiem wszystko jest tak jak ma być, on jest przesympatyczny, atmosfera jest świetna, zdjęcia profesjonalne i cudowne a wspomnienia wspaniałe. Pozdrawiamy Cię serdecznie i do zobaczenia za rok.

Kasia i Marcin, Gliwice

Czasem tak bywa, że człowiek coś robi nie będąc pewnym efektu… Powiemy szczerze – tak właśnie było podczas naszych sesji w plenerze. Mieliśmy robić swoje, być naturalni, robić co nam do głowy wpadało. No i owszem, bawiliśmy się świetnie, ale jakoś nie do końca wierzyliśmy, że jesteśmy jakimkolwiek materiałem na zdjęcia… A potem? Kiedy wróciliśmy z podróży poślubnej, zobaczyliśmy jedno jedyne nasze zdjęcie, które nasz tata „wydębił” od fotografa (a raczej powinienem napisać Fotografa) podczas naszej nieobecności. I dech nam w piersiach zaparło… My to? I wszystko wokół nas rzeczywiście nas otaczało? Kiedy zobaczyliśmy wreszcie komplet zdjęć – zapierania tchu było więcej :). I to nie tylko przy zdjęciach „plenerowych”, ale i „kościelnych”. No i komukolwiek pokazujemy nasze zdjęcia (a raczej przed kimkolwiek chwalimy się nimi), powtarza to samo: „śliczne”, „przecudne”, „niepowtarzalne”, „maaaaaan – niesamowite!” Jednak gdybyśmy mieli raz jeszcze się pobierać, nie zdecydowalibyśmy się na Bartka w kościele i w plenerze. Wzięlibyśmy go jeszcze na przygotowania, i na zabawę :)”

Kasia i Jacek

Zaproszenie Tomasza do współpracy podczas naszego ślubu było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć. Profesjonalista w każdym calu – niewidoczny podczas pracy, za to jej efekty powalają! Tomek udziela dobrych rad, ale się nie narzuca, widzi wszystko, co się dzieje wokół i zatrzymuje na zdjęciach te najpiękniejsze chwile. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę w postaci ślubnych zdjęć oraz mieliśmy okazję poznać człowieka pełnego pasji i talentu. Serdecznie polecamy!

Ania i Michał

Z góry uprzedzamy, że opinia nasza, choć na pewno trochę subiektywna, w dużej mierze ma solidne podstawy być obiektywną, gdyż w większości bazującą na zdaniu ludzi oglądających nasze zdjęcia. Każdy zresztą może sobie wyrobić własne zdanie na ten temat oglądając prace Bartka. Po pierwsze ma On to czego brakuje większości fotografów ślubnych… pasję. Nie robi tego tylko dla pieniędzy. Fotografia to jego żywioł i to widać na każdym kroku. W połączeniu z talentem i ciągłym dążeniem do doskonałości, stanowi to mieszankę iście wybuchową. Pełen profesjonalizm. A potwierdzeniem tego jest fakt, że wszyscy oglądający zdjęcia byli i cały czas są zachwyceni. Większość nawet twierdzi, że pierwszy raz widzą takie świetne zdjęcia ślubne. Jeden z naszych znajomych stwierdził, że wyglądają jak robione na konkurs fotograficzny :). Przede wszystkim jednak Bartek jest przesympatycznym młodym człowiekiem, z którym można spędzić naprawdę miło czas. Aż żal było się rozstawać. Długo szukaliśmy fotografa ślubnego i nie mogliśmy się zdecydować, ale kiedy znaleźliśmy Bartka wiedzieliśmy, że to oni I nie zawiedliśmy się. To był przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Beata i Artur, Milanówek

Tomasz to najlepszy fotograf z jakim miałam okazję pracować!  Cechuje go pełen profesjonalizm. Pomimo, że zupełnie nie mieliśmy pomysłu na to jak miałby wyglądać nasz plener, dzięki kreatywności Tomka zdjęcia wyszły nieziemskie! Jeśli kiedykolwiek będę miała potrzebę skorzystać z usług fotografa z całą pewnością ponownie wybiorę Tomka! Gorąco polecam!

Patrycja i Kuba

Zdjęcia można pooglądać na stronie i samemu ocenić…w naszym mniemaniu przy wybieraniu fotografa na ślub był najlepszy. I mieliśmy rację, zdjęcia są super, atmosfera w trakcie sesji genialna. Kontakt z nim rewelacyjny, co więcej – można być sobą i to właśnie zostaje przelane na papier. To co o zdjęciach powiedziała koleżanka: He is really talented and I showed photos to my friends and they all said that this photos are special. Polecamy!!!

Asia i Andrzej, Chorzów

Zdecydowaliśmy się na wybór Tomka, ponieważ spodobało nam się jego kreatywne i artystyczne spojrzenie na fotografię ślubną. Trzeba być niezwykle utalentowanym, by pokazać charakter oraz uczucie łączące dwoje ludzi w kilku ujęciach, tak jak to zrobił Tomek. Poza tym jest niezwykle sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, więc jego obecność jako fotografa w ogóle nie krępuje ludzi, wręcz odwrotnie, ponieważ potrafi stworzyć atmosferę w której ludzie są całkowicie sobą. A to pozwala mu uchwycić niepowtarzalne chwile i dzięki temu my mamy wspaniałą pamiątkę z naszego wielkiego dnia. Jeśli tylko spodobało Wam się portfolio Tomka Knapika, polecamy współpracę z nim z całego serca!!

Tselmen i Łukasz

Bartek jest świetnym fotografem, posiada niezwykłą umiejętność uchwycenia najpiękniejszych i ulotnych momentów, dzięki czemu zdjęcia są oryginalne i piękne. Nasza rodzina i przyjaciele byli zachwyceni! Oprócz albumu otrzymaliśmy również zdjęcia w formie elektronicznej, które mogliśmy przesłać naszym gościom – z czego byli bardzo zadowoleni. Ten ślubny album jest dla nas najwspanialszą pamiątka na całe życie. Cieszymy się, że Ci zaufaliśmy. Masz artystyczną duszę. Dziękujemy!

Ula i Radek, Warszawa

Uwieczniając dzień naszego ślubu, Tomek podarował nam najpiękniejszy prezent. Nie planowaliśmy powierzać tego zadania profesjonalnemu fotografowi, ale znajomi pokazali nam swój album sygnowany przez „Jastal Photo Group” i wszystkie nasze stereotypy na temat sztucznych, upozowanych, pretensjonalnych zdjęć ślubnych zwyczajnie prysły. Tomek oczarował nas od pierwszej chwili. Towarzyszył nam zarówno w czasie ceremonii jak i podczas przyjęcia dla rodziny w sposób dyskretny i bardzo profesjonalny.

Czuliśmy się przy nim bardzo naturalnie i tak, jakbyśmy znali się od lat. A zdjęcia… no cóż… magiczne, fantastyczne, wzruszające, prawdziwe. Nie mogliśmy lepiej trafić!

Anna i Bartłomiej

…Nareszcie mogę się rozpisać…zdjęcia Bartka znam od zeszłego roku, stosunkowo niedługo, ale wystarczyło żeby się nimi zauroczyć…jak się dowiedziałam, że ma wolny termin w dniu naszego ślubu, to chciałam podskoczyć do sufitu…oglądałam jego zdjęcia, czytałam rekomendacje i nie mogłam się doczekać dnia kiedy zobaczę nasze zdjęcia….i musze powiedzieć, że te wszystkie rekomendacje są jak najbardziej trafne i szczere…praca z Bartkiem to czysta przyjemność, i poza tym, że jest mistrzem i artysta w swym fachu to jeszcze jest otwartym, wesołym facetem, wiec czegóż chcieć więcej? Na sesji można czuć się swobodnie….my i w dniu wesela i w dniu pleneru czuliśmy się aż za bardzo swobodnie, dlatego myślałam, ze zdjęcia będą totalnie chaotyczne, i oglądając zdjęcia innych par odnosiłam wrażenie że każde zdjęcie jest przemyślane, odpowiednio pozowane i pstryk…i rzeczywiście było to tylko i wyłącznie wrażenie, ponieważ Bartek potrafi idealnie uchwycić chwile….czyli to, co jest najcenniejsze!!!! My tylko cieszyliśmy się dniem, a ON robił swoje!!! Super!!!

Monika i Marcin, Dabrowa Górnicza

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia – wszyscy są zachwyceni, gdy oglądają fotografie z naszego ślubu, a my widzimy nie tylko piękne obrazy, ale zaklęte w nich emocje i uczucia, których nie da się wyrazić słowami. Jest to dla nas najpiękniejsza pamiątka z tego Najważniejszego Dnia, do której ciągle wracamy i zapewne będziemy wracać przez całe życie. A na marginesie – współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność i duży powód do uśmiechu! Na pewno będziemy polecać tego piekielnie zdolnego, a zarazem niezwykle skromnego i sympatycznego fotografa.

Ola i Kamil

Praca z Bartkiem była czymś niezwykłym. Jest on profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Z jednej strony pozostawał niezauważony, a z drugiej ma każdym kroku dodawał otuchy. Zdjęcia są niepowtarzalne – jedyne w swoim rodzaju. Tak jak ich Autor. Będziemy za niego wdzięczni do końca.

Ania i Jurek, Częstochowa

Tomek Knapik był naszym fotografem w dniu ślubu. Zdjęcia są przepiękne! Podobają się nie tylko Nam, ale też wszystkim, którzy je oglądają:) Dzięki wybranej usłudze robienia zdjęć w formie reportażu, nie musieliśmy zamawiać dodatkowo kamerzysty, ponieważ nie bardzo lubimy takie ślubne filmy. Zdjęcia oddają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas przygotowań, ślubu, życzeń, wesela oraz pleneru. Są wyjątkowe, wyraziste i oryginalne, będą stanowiły pamiątkę na całe życie! Często do nich wracamy. Gorąco polecamy Tomka jako fotografa ślubnego.

Ania i Dominik

Bardzo dobrze trafiliśmy. Bartek jest szalenie profesjonalny – przed uroczystością długo rozmawiał z nami o naszych oczekiwaniach, dzięki czemu wiadomo było jak ma wyglądać cały dzień pracy i mieliśmy z pewnością o jeden stres mniej. Sesja zaczęła się od fotografowania przygotowań – właśnie one oddały niezwykle dużo z charakteru tego dnia i należą do naszych ulubionych. Ola twierdzi, że fotograf był przesympatyczny i praca z nim to sama przyjemność 🙂 Będąc cały czas w centrum uwagi, doceniła dyskrecję – prawie nie zauważała obecności fotografa, a mimo to na zdjęciach znalazły się wszystkie momenty, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Na naszym ślubie nie było kamerzysty, ale każda chwila, o której mogliśmy pomyśleć, że powinna znaleźć się w ślubnym albumie została uwieczniona na fotografiach. Same zdjęcia są niesamowite – zachwyciły nie tylko nas, ale także rodzinę i wszystkich znajomych. Bartek z wielką dbałością dopieszcza każde ujęcie. Kiedy trzeba, zleci nawet gościom sypanie ryżu we właściwy sposób, żeby uzyskać fajny efekt:) Każde zdjęcie jest dopracowane pod względem technicznym – dobrze skadrowane, z dobrym światłem, z wykorzystaniem wszystkich zastanych elementów, które mogą je uczynić na swój sposób oryginalnym. Braliśmy ślub tylko raz, ale oglądaliśmy zdjęcia innych fotografików i z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że to absolutna czołówka fotografii ślubnej w Polsce! Niektórzy oferują więcej zdjęć, produkując ich tysiące podczas jednej sesji, ale są one zdecydowanie słabszej jakości – z Bartkiem każde zdjęcie jest udane.

Ola i Kuba, Częstochowa

Zdjęcia z naszego ślubu są doskonałe, bardzo naturalne, z klimatem, po prostu zrobione przez profesjonalistę. Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia. Serdecznie polecamy współprace z panem Tomkiem, ponieważ jest on świetnym fotografem. Potrafi wspaniale uwiecznić na zdjęciach ten najważniejszy dzień w życiu, jakim jest wesele. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem fotografa z całego serca polecamy pana Tomasza Knapika.

Gosia i Michał

Dostaliśmy od Bartka najpiękniejszy prezent ślubny zdjęcia, w których uchwycono chwilę, moment. Nie zdawaliśmy sobie nawet sprawy, jak doskonale zdjęcia mogą opisać dzień naszego ślubu. Nie ma żadnego zbędnego ujęcia, wszystko jest przemyślane i oddaje emocje towarzyszące przygotowaniom i samej uroczystości. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że każdy kto ogląda nasze zdjęcia ślubne nie może wyjść z podziwu i bierze namiary na fotografa. A my polecamy Bartka wszystkim, którzy chcą w wyjątkowy sposób uwiecznić ten niezapomniany dzień.

Ania i Marek, Kraków

Mówi sie iż ”Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc slow” i tak właśnie jest w przypadku zdjęć Tomka. Najpiękniejszymi słowami nie potrafilibyśmy tak cudownie i magicznie opowiedzieć naszej ślubnej historii jak zrobił to Tomek, ”chwytając” tak piękne, a jakże ulotne chwile, zachowując przy tym niepowtarzalną magię momentu…

Serdecznie polecamy współpracę z Tomkiem wszystkim tym, którzy pragną, aby ich zdjęcia ślubne były ponadczasowe i w pełni oddające nastrój i atmosferę.

Marzena i Sebastian

Kilka słów które mają służyć jako rekomendacja zdjęć Bartosza na pewno nie oddadzą jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za uwiecznienie tak ważnej chwili w naszym życiu. Pomimo wszystko spróbujemy: Dziękujemy Ci Za wyjątkowe chwile „zaklęte” już na zawsze w zrobionych przez Was zdjęciach, za ukochane twarze, które uchwyciłeś aparatem oraz za łzy wzruszenia, które pojawiły się kiedy pierwszy raz oglądaliśmy efekt Twojej pracy”. Każdemu kto zapyta powiemy, ze Bartek to wspaniały artysta, a przede wszystkim cudowny człowiek, którym zawsze powierzymy uwiecznianie najpiękniejszych chwil w naszej „nowo powstałej” rodzinie 🙂 wiemy, wiemy, sam miód ale szczery :-):-):-)

Pozdrawiamy ciepło.

Basia i Borys, Boronów

Pasja, pomysłowość, zacięcie paparazzi, profesjonalizm i… wielka torba mieszcząca 10 obiektywów 🙂 Tak w skrócie można opisać Jastal team. Co do zdjęć – magiczne i pełne emocji. Obejrzyjcie galerie – słowa są zbędne.

Dziękujemy za piękne zdjęcia.

Kasia i Robert

Nasz ślub odbył w Katowicach. Pan Bartosz zgromadził tak wiele pięknych chwil z tego jedynego i najszczęśliwszego dnia naszego życia, że aż trudno o tym opowiadać. Żadne słowa nie wyrażą jak jesteśmy mu wdzięczni. Oprócz pełnej profesjonalności jest sympatycznym człowiekiem. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest zawodowcem w każdym calu na ceremonii w ogóle go nie widać a efekty jego pracy są na prawdę przegenialne. Tak właśnie powinna wyglądać profesjonalna obsługa. Zdjęcia do tej pory przywracają wiele wspomnień i radości które towarzyszyły naszemu świętu. Naprawdę bardzo serdecznie polecamy Pana Bartosza, gdyż jego talent połączony jest z zawodowstwem co widać na zdjęciach. A więc jeżeli chcecie aby zdjęcia na zawsze zapierały dech w piersiach to bez wahania decydujcie się właśnie na niego od nas Dostaje 100000……..pkt”.

Ola i Paweł, Katowice

Z Tomkiem mieliśmy przyjemność współpracować w czerwcu. Dostaliśmy jego namiary od znajomych, co naszym zdaniem dobrze o nim świadczy – bo jeśli ktoś dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę zawsze miło poleca się taką osobę innym. Wystarczyło jedno spotkanie przed ślubem, na którym omówiliśmy wszystkie szczegóły naszej współpracy. Tomek przedstawił nam swoją ofertę i propozycje, ale też był otwarty na nasze sugestie – dlatego szybko udało nam się ustalić czego od siebie oczekujemy. W efekcie końcowym otrzymaliśmy zdjęcia i piękny album w umówionym wcześniej terminie. Bardzo dobrze wspominam i polecam.

Aneta i Przemek

Naszym założeniem było: obojętnie jaki film ze ślubu, ale za to piękne zdjęcia, na których nie będziemy oszczędzać. Gdy trafiliśmy na stronę Bartka, od razu zdecydowaliśmy się zadzwonić. I nie żałujemy, gdyż otrzymaliśmy zachwycające, cudne fotografie. W dodatku za dobrą cenę i robione w przesympatycznej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a nasza Rodzina i Przyjaciele jednogłośnie stwierdzili, że piękniejszych zdjęć nigdy nie widzieli. Fotografie są jak z bajki, więc jak tu nie wierzyć w zaczarowaną rzeczywistość?:) Gorąco polecamy!

Monika i Marcin, Lubliniec

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia Bartosza na stronie od razu wiedzieliśmy, że również nam będzie robił zdjęcia z naszego ślubu. Takich zdjęć jeszcze nigdy nie widzieliśmy nasi znajomi nie mogą się nadziwić ze jesteśmy tacy naturalni. Plener zdjęciowy był strasznie zabawny, ponieważ spacerowaliśmy w tych super ślubnych ciuchach po parku i co chwilę każdy z nas miał jakiś pomysł na ujęcie, czuliśmy się bardzo naturalnie i swobodnie i tak też wyszły zdjęcia. Bardzo odpowiadało nam to, ze Bartosz po prostu robił zdjęcia cały czas, czasami mówił Nam o swoich przemyśleniach i korzystaliśmy z Nich. Najważniejsze jednak jest to, że powróciliśmy wspomnieniami do dnia naszego ślubu i czuliśmy się tak jakbyśmy dosłownie przed minutą brali ślub. Plener polecamy zrobić w innym dniu niż sam ślub, ponieważ wymaga to wiele czasu (ok.3 godzin).W każdym razie polecamy!!!!! i pozdrawiamy wszystkich nowożeńców i naszego guru Bartka.

Asia i Grzegorz, Świerklaniec

Miałam wielkie szczęście, że odnalazłam Bartka wśród wielu ofert fotografów na Internecie. Ponieważ mieszkam na stale w Irlandii, nie mogłam spotkać się z Bartkiem wcześniej i trochę się denerwowałam, jak nasza współpraca się ułoży. Bartek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zdjęcia zrobione przez niego są tak prześliczne, że uśmiecham się za każdym razem kiedy na nie patrzę! Bartek jest nie tylko cudownym fotografem-artysta, ale także bardzo przemiłym człowiekiem. Nienagannie ubrany wtapiał się w tło i przez większość dnia nie byłam świadoma, że wykonuję mnie i mojemu mężowi zdjęcia! Dostaliśmy płytkę ze zdjęciami, wszystkie tak przepiękne, że bardzo trudno było nam wybrać te do wywołania! Polecam wiec Bartka całym moim sercem. Wszyscy, którym pokazuje nasze zdjęcia ślubne tez się nimi zachwycają! Ja sama na pewno skorzystam z usług Bartka ponownie, jeśli jakaś ważna okazja się nadarzy.

Gosia i John, Sosnowiec

Tak jak dla każdej innej Młodej Pary tak i dla nas rzeczą bardzo istotną było „uwiecznienie” najważniejszego dnia w naszym życiu. Mieliśmy to szczęście, że Pan Bartosz fotografował nasz ślub i wesele. To dzięki jego talentowi nasze ślubne zdjęcia nie są tylko kawałkiem papieru, ale tętniącą życiem relacją z wydarzeń tamtego dnia. Bardzo miło i ciepło wspominamy tą współpracę, a jej efektem jesteśmy zachwyceni. Panu Bartoszowi jeszcze raz dziękujemy, a wszystkim innym poszukującym profesjonalisty bardzo, bardzo gorąco polecamy!

Agnieszka i Paweł, Sosnowiec

Wobec naszych zdjęć ślubnych nikt nie pozostał obojętny. Cudownie oddają nastrój chwil, jest na nich wszystko to co warte zapamiętania z tej uroczystości. Przeczytaliśmy i usłyszeliśmy mnóstwo słów zachwytu. Niech one będą najlepszą rekomendacją: „Piękne zdjęcia! cudowne ujęcia! „Zdjęcia są super. Naprawdę zupełnie inne od większości, nie przesłodzone…a takie subtelne, ładne…” Ależ macie piękne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po prostu szok!!!!Mieliście świetnego fotografa! Gratuluje!” „Bardzo proszę ładnie o kontakt do fotografa…rewelacja…100% fachowości. Naprawdę rewelacja zdjęcia.”

Ania i Wojtek, Katowice

Pełny pozytywnej energii, sympatyczny, uśmiechnięty, dyskretny z pasją i ogromnym talentem profesjonalista. Potrafi wyczarować zdjęcia, które urzekają wszystkich, są przepiękne, wręcz magiczne. Bartek to naprawdę najlepszy fotograf i Ci z Was którzy go wybiorą na pewno będą zachwyceni i zadowoleni w 200%. My spędziliśmy z nim tylko parę godzin ponieważ braliśmy ślub cywilny ale i tak mamy go już „zaklepanego” na nasz ślub kościelny w przyszłym roku bo nie wyobrażamy sobie żeby zdjęcia mógł robić ktoś inny! Ktoś może powiedzieć, że ślub cywilny nie ma tyle uroku co ślub kościelny, jest krótki, trwa 5 minut, goście, których z reguły nie zaprasza się dużo bo w Urzędzie nie ma tyle miejsca co w kościele, składają życzenia i generalnie impreza się kończy. Tak to wygląda w rzeczywistości ale na zdjęciach Bartka nasz ślub jest niesamowicie piękny, impreza wspaniała a zdjęcia z pleneru magiczne. My przede wszystkim świetnie się bawiliśmy (mamy nadzieję że on z nami też;)). Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, wygłupialiśmy a on w tym czasie potrafił wychwycić takie momenty, gesty, spojrzenia, że zdjęcia w cudowny sposób wyrażają właśnie tą jedną, jedyną, niepowtarzalną, ulotną chwilę. Zdjęcia są takie jak sobie wyobrażaliśmy a nawet lepsze! Nie da się w paru słowach przekazać tych wszystkich pozytywnych i niesamowitych wspomnień. Z Bartkiem wszystko jest tak jak ma być, on jest przesympatyczny, atmosfera jest świetna, zdjęcia profesjonalne i cudowne a wspomnienia wspaniałe. Pozdrawiamy Cię serdecznie i do zobaczenia za rok.

Kasia i Marcin, Gliwice

Okiem Fotografa

Wasze Historie

Scroll Up