Oferta

 

Podstawowym obszarem naszej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizujemy się w artystycznej  fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej.
Wykonujemy sesje korporacyjne, sesje modowe (m.in. portfolia modelek),  zdarza nam się fotografować korporacyjne eventy. Zajmujemy się również fotografią reklamową taką jak fotografia wnętrz a także inwestycji technologicznych. Pracujemy w studio i w terenie.
W fotografowanych ludziach oraz otaczającym ich świecie nieprzerwanie poszukujemy inspiracji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma barier, naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług. Mamy nadzieję, że nasza filozofia pracy przypadnie Państwu do gustu.
Pracujemy zespołowo i indywidualnie. W przypadku zdecydowania się na nasze usługi każdorazowo będą Państwo mieli wpływ na to, który z fotografów będzie dla Państwa pracował. Mimo ustanowienia grupy nie interesuje nas masowość, stawiamy na indywidualność i najwyższy poziom pracy.
Działamy na terenie całej Polski, Europy i Świata, swoimi podróżami sesyjnymi udowadniamy, że nie ma dla nas granic nie do pokonania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, będzie nam niezmiernie milo odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

W ramach grupy fotograficznej współpracujemy z profesjonalną wizażystką: Po szczegóły zapraszamy na stronę: www.aniabulkowska.com