Certyfikat Partnera Honorowego Tomasz KnapikCertyfikat Partnera Honorowego Tomasz Knapik
 


Zdecydowaliśmy się na wybór Tomka, ponieważ spodobało nam się jego kreatywne i artystyczne spojrzenie na fotografię ślubną. Trzeba być niezwykle utalentowanym, by pokazać charakter oraz uczucie łączące dwoje ludzi w kilku ujęciach, tak jak to zrobił Tomek. Poza tym jest niezwykle sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, więc jego obecność jako fotografa w ogóle nie krępuje ludzi, wręcz odwrotnie, ponieważ potrafi stworzyć atmosferę w której ludzie są całkowicie sobą. A to pozwala mu uchwycić niepowtarzalne chwile i dzięki temu my mamy wspaniałą pamiątkę z naszego wielkiego dnia. Jeśli tylko spodobało Wam się portfolio Tomka Knapika, polecamy współpracę z nim z całego serca!!
Tselmen i Łukasz

 


Uwieczniając dzień naszego ślubu, Tomek podarował nam najpiękniejszy prezent. Nie planowaliśmy powierzać tego zadania profesjonalnemu fotografowi, ale znajomi pokazali nam swój album sygnowany przez „Jastal Photo Group” i wszystkie nasze stereotypy na temat sztucznych, upozowanych, pretensjonalnych zdjęć ślubnych zwyczajnie prysły. Tomek oczarował nas od pierwszej chwili. Towarzyszył nam zarówno w czasie ceremonii jak i podczas przyjęcia dla rodziny w sposób dyskretny i bardzo profesjonalny.
Czuliśmy się przy nim bardzo naturalnie i tak, jakbyśmy znali się od lat. A zdjęcia… no cóż… magiczne, fantastyczne, wzruszające, prawdziwe. Nie mogliśmy lepiej trafić!
Anna i Bartłomiej

 


Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia – wszyscy są zachwyceni, gdy oglądają fotografie z naszego ślubu, a my widzimy nie tylko piękne obrazy, ale zaklęte w nich emocje i uczucia, których nie da się wyrazić słowami. Jest to dla nas najpiękniejsza pamiątka z tego Najważniejszego Dnia, do której ciągle wracamy i zapewne będziemy wracać przez całe życie. A na marginesie – współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność i duży powód do uśmiechu! Na pewno będziemy polecać tego piekielnie zdolnego, a zarazem niezwykle skromnego i sympatycznego fotografa 🙂
Ola i Kamil

 


Tomek Knapik był naszym fotografem w dniu ślubu. Zdjęcia są przepiękne! Podobają się nie tylko Nam, ale też wszystkim, którzy je oglądają:) Dzięki wybranej usłudze robienia zdjęć w formie reportażu, nie musieliśmy zamawiać dodatkowo kamerzysty, ponieważ nie bardzo lubimy takie ślubne filmy. Zdjęcia oddają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas przygotowań, ślubu, życzeń, wesela oraz pleneru. Są wyjątkowe, wyraziste i oryginalne, będą stanowiły pamiątkę na całe życie! Często do nich wracamy:)
Gorąco polecamy Tomka jako fotografa ślubnego:)
Ania i Dominik

 


Zdjęcia z naszego ślubu są doskonałe, bardzo naturalne, z klimatem, po prostu zrobione przez profesjonalistę. Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia. Serdecznie polecamy współprace z panem Tomkiem, ponieważ jest on świetnym fotografem. Potrafi wspaniale uwiecznić na zdjęciach ten najważniejszy dzień w życiu, jakim jest wesele. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem fotografa z całego serca polecamy pana Tomasza Knapika.
Gosia i Michał

 


Mówi sie iż ”Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc slow” i tak właśnie jest w przypadku zdjęć Tomka. Najpiękniejszymi słowami nie potrafilibyśmy tak cudownie i magicznie opowiedzieć naszej ślubnej historii jak zrobił to Tomek, ”chwytając” tak piękne, a jakże ulotne chwile, zachowując przy tym niepowtarzalną magię momentu…
Serdecznie polecamy współpracę z Tomkiem wszystkim tym, którzy pragną, aby ich zdjęcia ślubne były ponadczasowe i w pełni oddające nastrój i atmosferę.
Marzena i Sebastian

 


Pasja, pomysłowość, zacięcie paparazzi, profesjonalizm i… wielka torba mieszcząca 10 obiektywów 🙂 Tak w skrócie można opisać Jastal team. Co do zdjęć – magiczne i pełne emocji. Obejrzyjcie galerie – słowa są zbędne.
Dziękujemy za piękne zdjęcia.
Kasia i Robert

 


Z Tomkiem mieliśmy przyjemność współpracować w czerwcu. Dostaliśmy jego namiary od znajomych, co naszym zdaniem dobrze o nim świadczy – bo jeśli ktoś dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę zawsze miło poleca się taką osobę innym. Wystarczyło jedno spotkanie przed ślubem, na którym omówiliśmy wszystkie szczegóły naszej współpracy. Tomek przedstawił nam swoją ofertę i propozycje, ale też był otwarty na nasze sugestie – dlatego szybko udało nam się ustalić czego od siebie oczekujemy. W efekcie końcowym otrzymaliśmy zdjęcia i piękny album w umówionym wcześniej terminie. Bardzo dobrze wspominam i polecam.
Aneta i Przemek