Jędrzej Gaj przyjechał na Cypr na weekend, tylko na nasz ślub. Próbowaliśmy znaleźć dobrego fotografa na miejscu ponieważ uważamy, że najważniejszy jest ktoś kto upamiętni ten dzień, po latach jedyna rzecz która pozwoli przypomnieć sobie te wyjątkowe chwile, to właśnie fotografie.
Niestety na Cyprze jest zbyt trudno znaleźć fotografa, który nie będzie cię prowadził za rękę, mówił co masz robić i przy którym nie będziesz musiał przez cały czas pozować. Wszystkie ich zajęcia były bardzo sztuczne i udawane. Nam chodziło o coś innego, więc… znaleźliśmy Jędrzeja.
Obawialiśmy się sytuacji, w której naszym fotografem będzie totalnie obca osoba, z Polski. Ale na szczęście podjęliśmy to ryzyko i teraz, kiedy przeglądamy nasze (jego) fotografie, jesteśmy bardzo szczęśliwi i usatysfakcjonowani.
Zdjęcia Jędrzeja są tak rzeczywiste i naturalne, że z łatwością przypominają nam każdy moment, każdy detal i uczucie najszczęśliwszego dnia naszego życia. Nasi przyjaciele powiedzieli nam, że są to najlepsze zdjęcia ślubne jakie kiedykolwiek widzieli.
Jesteśmy pod wrażeniem, tego, że Jędrzej był tak dyskretny i miły. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, iż jest z nami ktoś kto uwiecznia każdą chwilę. Goście weselni mówili nam, że Jędrzej był wszędzie, w każdym zakątku kościoła, w naszych domach… i nie przegapił ani jednego momentu.
Jest tyle rzeczy, które chcielibyśmy napisać o Jędrzeju, ponieważ zdecydowanie jest to najlepszy fotograf jakiego możecie mieć na swoim ślubie. Jest najlepszym fotografem, ponieważ jest profesjonalny, kreatywny i uważny, a jako człowiek jest super, bo mimo, że spędziliśmy z nim tylko dwa dni, czujemy się jakbyśmy zyskali polskiego przyjaciela, który będzie naszym rodzinnym fotografem. Zdecydowanie zaprosimy go by uwiecznił chrzest naszego dziecka!
Jędrzeju, dziękujemy Ci za utrwalenie dla nas tego dnia, dzięki Tobie każda chwila żyje w naszej pamięci. Życzymy wszystkiego najlepszego.
Anna i Marios. Nikosia, Cypr

Powyższy tekst to moje tłumaczenie z języka angielskiego, aby przeczytać oryginalny tekst zapraszam na stronę w wersji angielskiej.

 


Jędrzej ma talent chwytania swoim aparatem właściwych chwil. Jego zdjęcia odzwierciedlają wszystkie emocje tego jedynego dnia.
My, nasze rodziny i przyjaciele byliśmy urzeczeni jak wyraziste i poruszające są kadry Jędrzeja. Wskaźnikiem jego profesjonalizmu jest też umiejętność wtapiania się w tło, dzięki czemu ujęcia wyglądają naturalne i nie są pozowane.
Jędrzeju, każde z twoich zdjęć to osobne dzieło sztuki!
dziękujemy,
Charlotte, Simon i Max.

Powyższy tekst to moje tłumaczenie z języka angielskiego, aby przeczytać oryginalny tekst zapraszam na stronę w wersji angielskiej.

 


It’s not the camera, but who’s behind the camera…
Prawdziwym darem jest umiejętność uchwycenia ludzkich emocji. Wtedy dopiero można mówić o sztuce. Jeśli dołożymy jeszcze do tego pasję i serce, to jest to już mistrzostwo.
Niech naszą ocenę twórczości Jędrzeja i Bartka wyrażą słowa Joanny Helander:
„Nagle dostrzegłam, że wszystko dokoła jest fascynujące. Ale dopiero na fotografii.”
Dziękujemy – Kasia i Krzysiu

 


Drogi Jędrzeju, bardzo dziękujemy Ci za zdjęcia, które wykonałeś podczas naszego ślubu. Jesteśmy zachwyceni! Całość reportażu tworzy piękną historię, którą z przyjemnością przez Twoje zdjęcia opowiadamy swoim znajomym. Oni przecierają oczy ze zdumienia i pytają gdzie znaleźliśmy takiego fotografa. My zresztą z przyjemnością polecamy Cię każdemu, ponieważ uważamy, że wykonałeś kawał dobrej roboty. Przez kilka ostatnich miesięcy, często siadaliśmy razem na kanapie i oglądaliśmy nasz album, za każdym razem odkrywając coś nowego i ciekawego. Takie zdjęcia to najlepszy prezent ślubny, jaki można sobie wymarzyć. Serdecznie dziękujemy.
Justyna i Andrzej

 


Nasza współpraca z Jedrzejem Gajem nie jest jednorazowa. Fotografował nasz ślub oraz wesele – czego rezultatem są piękne zdjęcia z przygotowań, z samej uroczystości oraz z imprezy. Robiliśmy razem niepowtarzalną sesje ślubną w stylu MATRIX – którą podziwiają i chwalą wszyscy którzy ją widzieli. Jest ona naszą chlubą i mam nadzieję, że Jędrzeja też !! 🙂 Po raz trzeci fotografował moją sesję „z brzuszkiem”. Wyszły przepiekne zdjęcia, którymi jestem zachwycona i wygladam na nich pięknie :). Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam Jedrzeja Gaja jako fotografa, na pewno nikt się nie zawiedzie. Pełen profesjonalizm, przy tym bardzo sympatyczna atmosfera i luz. Ja oczywiscie mam nadzieje na dalszą współpracę.
Ewa i Staszek

 


Zdjęcia wykonane przez Jędrzeja są rewelacyjne,dokładnie tego czego oczekiwaliśmy. Atmosfera podczas sesji też jest niepowtarzalna,fotograf jest spontaniczny i potrafi uchwycić każdy fajny moment. Czuliśmy się swobodnie,nieskrepowani,była to dla nas świetna zabawa w plenerze. Prawdę mówiąc niespodziewaliśmy się tak fajnych ujęć. Album jest piękny. Polecamy wszystkim sesje z Jędrzejem &co
Agnieszka i Bartek

 


Zdjęcia ślubne robił nam Jędrzej. Zdecydowaliśmy się na niego po obejrzeniu zdjęć ślubnych koleżanki – niezawodna reklama! Poprostu on się sam poleca i to traf bez pudła. Nasze zdjęcia są rewelacyjne, zapierają dech w piersiach ludzi, którzy przyzwyczajeni są do oglądania nudnych, tendencyjnych albumów ślubnych. W dodatku człowiek, z którym można się dogadać. My teraz czekamy na sesję zdjęciową naszego szkraba i nie umiemy się doczekać.
Polecam wszystkim gorąco.
Ola i Darek

 


Jedrzej, ganz herzlich möchten wir uns bei Dir bedanken, für die schöne und unvergessliche Zusammenarbeit.
Die Atmosphäre, dass Wohlbefinden und Deine Sympathische Art an beiden tagen war einfach klasse.
Die Bilder sowie die Alben sind genauso gelungen, wie wir es uns vorgestellt haben.
Vielen Dank für die unvergesslichen Momente
Sonja & Arthur

 


Haben unsere Hochzeit durch die Buchung diese Fotografen zu einem noch schöneren Ereigniss gemacht als sie es eh schon war. Durch nicht in Szene gesetzte Aufnahmen ist es Ihm gelungen die Unvergesslichkeit dieses Tages für immer festzuhalten. Unser Shooting danach sprengte alle unsere Erwartungen und es kamen einzigartige Bilder dabei heraus.
Dafür vielen Dank Jedrzej
Karina i Andre, Germany